My sme Maresi Slovensko

My sme Maresi Slovensko

Slovensko je náš domov a Maresi Slovensko je domovom mnohých značiek. Našu prácu formuje rast a úspech. Vitajte vo svete Maresi Slovensko!

Čítajte ďalej Naše poslanie

Značky sú naša vášeň

V roku 1955 znamenal vznik Maresi, začiatok jednej z najvýznamnejších značiek v Rakúsku. Jej symbolom sa stalo dievča s blond vrkôčikmi, ktoré šírilo posolstvo rakúskeho mlieka do kávy v sklenenej fľaši. Dnes ponúka Maresi Slovensko široké portfólio medzinárodných prémiových značiek, z ktorých sú mnohé lídrami na trhu vo svojej kategórii.


Naši partneri - výrobcovia prémiových značiek oceňujú našu silu v predaji, ale najmä marketingové schopnosti. Neustály vývoj portfólia lokálnych a medzinárodných značiek nám umožňuje byť vždy informovaní o najnovšom vývoji. Disponujeme vedomosťami pre prácu v rámci marketingového mixu 4P, z ktorého môžu profitovať aj naši partneri, v rámci uvedenia na trh a riadenia značiek.  


Sme prvým kontaktom pre partnerov lokálnych a medzinárodných značiek. Našou snahou je presadiť ich na Slovensku a v krajinách strednej a východnej Európy. Všetky riešenia sú šité na mieru pre každú značku a pokrývajú strategický manažment až po prezentáciu na POS.

„Ku
každej značke pristupujeme, akoby to bola naša vlastná značka. Naši partneri
značky oceňujú kvalitu našej podpory, silné ukotvenie na trhu a zanietenie,
s ktorým pristupujeme k práci.“

Dr. Andreas Nentwich, CEO AT.

Váš spoľahlivý partner pre marketing, predaj a logistiku

Marketing
Silné hodnoty značky sú kľúčom k úspechu. Marketingový mix sa zameriava na umiestnenie značky na trh. Kladieme dôraz na zmeny na trhu a oslovujeme spotrebiteľov s cieľom zostať zaujímaví.

Predaj
Hľadáme a nachádzame nové potenciály, optimalizujeme sortimenty až na regál a sme partnerom pre celý sektor potravinárskeho maloobchodu, veľkoobchodu, drogistického špecializovaného predaja a predajní na čerpacích staniciach. Oddelenie „Key Account“ a profesionálne vyškolení pracovníci v teréne implementujú svoje znalosti.

Logistika
Špecializovaný tím pod skúseným vedením si nájde čas na porozumenie vašich potrieb. Prostredníctvom hĺbkových analýz a optimalizácie procesov privádzame vaše značky do cieľa.

Marketing

Silné hodnoty značky sú kľúčom k nášmu úspechu. Náš marketingový mix sa jasne zameriava na umiestnenie značky. Kontaktné body sa stále prispôsobujú zmenám na trhu, aby oslovili spotrebiteľov a zostali pre konzumentov zaujímavé a relevantné.

Predaj

Hľadáme a nachádzame nové potenciály, optimalizujeme sortimenty až na regál a sme partnerom pre celý sektor potravinárskeho maloobchodu a veľkoobchodu, drogistického špecializovaného predaja a predajní na čerpacích staniciach pohonných hmôt. S naším oddelením „Key Account“ a profesionálne vyškolenými pracovníkmi v teréne implementujeme identifikované oblasti potenciálu a nachádzané ciele.

Logistika

Náš špecializovaný tím pod skúseným vedením si nájde čas na pochopenie vašich želaní. Prostredníctvom hĺbkových analýz potrieb a optimalizácie procesov privedieme vaše značky do cieľa.

Našou hnacou silou je kvalita a inovácia

Produkty a služby sú zamerané na potreby spotrebiteľov. Naše skúsenosti spájame s moderným smerovaním, aby sme vyhoveli súčasným požiadavkám. Monitorujeme aj súčasné omnikanálové správanie spotrebiteľov a staviame mosty medzi ich potrebami a predajnými miestami. Naše značky nájdete na najrôznejších predajných miestach: od klasického kamenného obchod až po segment HoReCa.

Materská spoločnosť Maresi Austria vlastní od roku 2016 najvyššiu úroveň certifikátu IFS BROKER. IFS BROKER je medzinárodne uznávaný štandard pre bezpečnosť a kvalitu potravín a zabezpečuje, že produkty spĺňajú prísne požiadavky na hygienu, špecifikované vlastnosti produktov a bezpečnosť produktov, na čo sme veľmi hrdí.

Kontaktujte nás

Máte otázky týkajúce sa našich služieb a oblastí podnikania na slovenskom trhu, alebo sa chcete s nami porozprávať o vašich značkách? Pošlite nám svoju otázku a náš tím sa vám čo najskôr ozve.

Maresi International

So sídlom v Rakúsku a pobočkami v krajinách strednej a východnej Európy (CEE).  V našich pobočkách v Rakúsku, Česku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku oslovujeme viac ako 50 miliónov spotrebiteľov. S medzinárodnými obchodnými partnermi zásobujeme Európu a svet.