S partnermi k úspechu

Tam, kde pôsobíme s našimi vlastnými značkami, nás spája dlhoročné partnerstvo s výrobnými podnikmi. S logistickými partnermi poskytujeme kvalitné služby, rýchlosť implementácie a potrebnú flexibilitu pre riešenia šité na mieru.

Čítajte ďalej Naše služby

Naši partneri

Dlhodobá spolupráca nám umožňuje stále sa rozvíjať spolu s našimi partnermi. Ustavičná snaha o kvalitu nás spája a je v konečnom dôsledku predpokladom spoločného úspechu.

Partnerské značky

S každou značkou, ktorá nám bola zverená, zaobchádzame ako s vlastnou značkou. Svoje služby prispôsobujeme potrebám nášho partnera, alebo existujúcej infraštruktúre. Pôsobenie plnohodnotnej miestnej organizácie je rovnako súčasťou našej praxe ako aj práca v teréne. Toto všetko poskytujeme ako doplnok k existujúcim službám kľúčových zákazníkov.

Výrobní partneri

Tam, kde pôsobíme s vlastnými značkami, nás spája dlhoročné partnerstvo s výrobnými podnikmi. Spoločne sme si vedomí dôležitosti kvality surovín a spracovania a tešíme z vývoja inovatívnych konceptov na zabezpečenie nášho rastu.

Obchodní partneri

Naši obchodní partneri si cenia dlhoročnú spoluprácu, naše vedomosti a kvalitu našej podpory. So svojimi značkami sa vždy snažíme oživiť kategóriu a tak rásť v duchu vzájomného partnerstva.

Logistickí partneri

S logistickými partnermi nás spája kvalita služieb, rýchlosť implementácie a potrebná flexibilita pre riešenia šité na mieru. Spoločne zaisťujeme s priebežne optimalizovaným dodávateľským reťazcom zabezpečenie dostupnosti tovaru a optimálne umiestnenie v POS, čo je základom pre optimálne oslovenie zákazníkov. 

Stať sa partnerom

Stať sa partnerom

Máte otázky týkajúce sa našich partnerstiev a chcete sa dozvedieť viac? Pre nezáväznú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktovať Maresi