Plnohodnotná národná organizácia

Plnohodnotná národná organizácia

Samotný predaj nestačí. Naše obchodné tímy marketingu, predaja a logistiky spolupracujú s vašou organizáciou ako profesionálne centrum medzi maloobchodom a spotrebiteľmi.  Zabezpečujú optimálnu implementáciu stratégie vašej značky pre konkrétnu krajinu.

Čítajte ďalej

Naša špičková disciplína

Dodávaním prémiových produktov vnímame marketing ako svoju špičkovú disciplínu. Náš tím partnerských a vlastných značiek s medzinárodnými skúsenosťami je vždy informovaný o najnovšom vývoji v spolupráci so sieťou agentúr. Z tejto spolupráce profitujú aj naši medzinárodní partneri.

Spravovanie rôznorodého portfólia úspešných medzinárodných značiek ako aj startupov nás udržuje agilnými pri vývoji personalizovaných riešení od strategického riadenia značky až po umiestnenie v POS.

„Ku
každej značke pristupujeme, akoby to bola naša vlastná značka. Naši partneri
značky oceňujú kvalitu našej podpory, silné ukotvenie na trhu a zanietenie,
s ktorým pristupujeme k práci.““

Dr. Andreas Nentwich, CEO Marketing.

Partnerské značky

Náš tím partnerských značiek rozvíja vaše značky na mieru vo všetkých relevantných kanáloch. Prvoradá je optimálna kvalita podpory a perfektná infraštruktúra.

Vlastné značky

Ako typická spoločnosť FMCG so zameraním na marketing a odbyt vyvíjame 360° marketingové mixy a spotrebiteľa staviame do centra našich stratégií.